MkdNews.com

Спорт

Ѓоковиќ: Моето тело е оштетено, но тоа не е важно…

    Ѓоковиќ: Моето тело е оштетено, но тоа не е важно…

Новак Ѓоковиќ е во четвртфиналето на АО 2021, противник му е Александер Зверев, исцрпувачки меч во траење од скоро 3 часа имаше со Милош Раониќ. Србинот потенцира дека неговото тело

0 comment Read Full Article