MkdNews.com

Двајца полицајци нападнаа гласач во близина на избирачко место во Кочани (Видео)

Двајца полицајци нападнаа гласач во близина на избирачко место во Кочани (Видео)
октомври 31
15:02 2021

Инцидент попладнево се случил на денот на изборите во Кочани.

Според видеото до кое дојде екипата на КУРИР се гледа како полицијата брутално напаѓа постаро лице и тоа во близина на избирачкото место завод за вработување во Кочани.

Related Articles

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Само регистрирани корисници може да коментираат