MkdNews.com

Јелена Карлеуша: Вие обични кучки не може да се споредувате!

Јелена Карлеуша: Вие обични кучки не може да се споредувате!
февруари 03
20:03 2021

Карлеуша провоцира често. Српската пејачка Јелена Карлеуша повторно и повторно изненади со својот стил на снимањето од Ѕвездите на Гранд. 

Како девојка од Јапонски стрип, таа фантастично го изоноси костимот наменет за да шокира.

Екстра кусо здолниште, тесен горен дел, чизми над колена и слатка „тинејџ“ фризура беа нејзин избор, а напиша на фотките кои ги постираше на Инстаграм дека „Вие обични кучки не може да се споредувате“. Покажа и среден прст…

Related Articles

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Само регистрирани корисници може да коментираат