MkdNews.com

Деца пијат средства за дезинфекција (Видео)

Деца пијат средства за дезинфекција (Видео)
февруари 14
16:50 2021

Видеото кое кружи по социјалните мрежи ја запрепасти јавноста на Балканот. На снимката се гледаат две момчиња кои, наводно, пијат средства за дезинфекција во возот за Батајница

Видеото, како што е напишано во описот на Инстаграм профилот „Мој Белград“, е направено во возот за Батајница, има тон, а ако подобро слушате, можете да ги слушнете момчињата како зборуваат на српски јазик.

Видеото ја запрепасти јавноста на Балканот и предизвика различни реакции.

Related Articles

0 Коментари

Нема коментари!

Нема коментари во овој момент, сакате да напичите нов?

Напишете Коментар

Само регистрирани корисници може да коментираат